Cieszymy się, że udało Ci się trafić na naszą stronę. Rozgość się i czuj się jak w gronie swoich przyjaciół. Naszą misją jest promowanie wartościowych ofert na hostingi i serwery, zarówno firm polskich jak i zagranicznych. Naszym celem jest również informowanie o ciekawych promocjach, ostrzeganie o potencjalnych zagrożeniach jak również dzielenie się merytoryczną wiedzą w pozostałym branżowym zakresie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nieformalną grupą, która razem współpracuje przy różnych projektach. Podczas pracy przekonaliśmy się, jak wielkim problemem może być znalezienie odpowiedniego hostingodawcy. Nie chodzi tylko o kierowanie się kryterium ceny, lecz także jakości oferowanych usług i ich parametrach. Projekty niszowe, testowe, nie wymagające dużych zasobów ukierunkowane były na hostingi niskobudżetowe, ze względu na niekomercyjny charakter projektu, jednakże często cena tych podstawowych ofert była nieadekwatna do parametrów. Podobnież bywało przy wymagających projektach, gdy faktyczne parametry potrafiły znacząco odbiegać od tego, co było oferowane. Chcemy więc premiować tych usługodawców, którzy wywiązują się ze swoich zobowiązań, jak również chcemy zwracać uwagę na te firmy, które nie do końca uczciwie traktują swoich klientów.

Nie będzie tutaj tylko masa suchych zestawień, liczb i wykresów. Będą także ciekawostki związane z branżą, atrakcyjne oferty jak również chcemy się skupić na interakcji z Wami, wsłuchiwać się w Wasze potrzeby i odpowiadać na nie.